• En
 • ساعت : ۱۴:۷:۲۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ 
 • تعداد بازدید : 21
 • کد خبر : ۱۶۱۸۲۰
    /  4
بازدید نوروزی مدیرعامل از منطقه پستی شمال تهران
حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل از واحد های ستادی و اجرایی منطقه پستی شمال تهران بازدید کرد.

بازدید نوروزی مدیرعامل از منطقه پستی شمال تهران

حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل از واحد های ستادی و اجرایی منطقه پستی شمال تهران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، در این دیدار که صبح امروز با همراهی احمد جان بزرگی مدیر کل دفتر مدیر عامل و امور استانها و علیرضا ناصری معاون پشتیبانی منطقه پستی شمال تهران انجام شد، مدیرعامل با کارکنان بخشهای مختلف و باجه مرکزی این منطقه دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

مدیر عامل در این بازدید ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه از تلاش و عملکرد کلیه همکاران در این شرایط حساس و بحرانی قدردانی ویژه نمود و بر بهبود کیفیت خدمات مورد نیاز شهروندان، به همراه رعایت اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد.

نعمتی با اشاره به لزوم توجه ویژه به کیفیت خدمات در این مقطع حساس عنوان کرد: پست که به عنوان یک شرکت خدمت رسان در شرایط فعلی جامعه فعالیت می کند در معرض آسیب های فراوانی است که تلاش می کند با رعایت موازین بهداشتی رضایت کامل مشتریان را تامین نماید.   

وی افزود: این در حالیست که با توجه به نگرانی های ناشی از شیوع ویروس کرونا و شرایط کنونی، جامعه نیاز دارد که بتوانیم با کاهش تردد به مردم کمک کنیم تا کمتر در معرض آسیب باشند و طبیعتاٌ یکی از بخش های درگیر این موضوع که می تواند کمک رسان باشد شرکت ملی پست است که طی یکماه گذشته خدمات ارزنده ای به مردم کشورمان ارائه داده است.

نعمتی با اشاره به این نکته که موزعین در خط مقدم خدمت رسانی به اقشار مختلف می باشند و سلامتی همکاران اهمیت ویژه ای در شبکه پستی دارد خواستار رعایت کامل نکات بهداشتی و همراه داشتن ماسک ،دستکش و مواد ضد عفونی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان زنجان می باشد.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/05/12 10:56
  V5.5.5.0